Filozofia pracy

Zaufany doradca

Solidność, rzetelność i lojalność to dla mnie wartości nadrzędne. Pracuję po to, żeby dawać wsparcie, podpowiadać, pomagać rozwiązywać problemy i przyspieszać efekt w atmosferze zaufania. Wierzę w dobre rzemiosło doradcze zgodne z zasadami sztuki.

Spojrzenie 360

Podchodzę do rozwiązania problemu uwzględniając możliwie wiele perspektyw. Stosuję wiele metodyk, podejść, rozwiązań. Szyję rozwiązania na miarę – tak, żeby były jak najskuteczniejsze.

Dzielenie się wiedzą

Głęboko wierzę, że przekazane przeze mnie wiedza i umiejętności doprowadzą do zmiany na lepsze: pomysłu, firmy, organizacji, instytucji, regionu, Polski. Dlatego nie chowam wiedzy dla siebie. Dzielę się tym, co wiem i umiem.

Bezpośredni kontakt

Preferuję warsztatową pracę z Klientami – tak, żeby można było przekazywać bezpośrednio wiedzę i umiejętności.

Praca zespołowa

Zapraszam do projektów ekspertów z różnych dziedzin o specjalistycznej wiedzy, rzetelnym i solidnym podejściu do zadań.

Dobra atmosfera

Zależy mi na wymianie pozytywnej energii z Klientami. Uważam, że dzięki takiemu podejściu możemy wspólnie wypracowywać lepsze rozwiązania.

Less is More

Stawiam na praktyczność rozwiązań i możliwości ich wdrożenia. W pracy z klientem nad strategią koncentrujemy się na mniejszej liczbie elementów, ale za to takich, z którym firma (przy zachowaniu spójności i konsekwencji) da sobie radę.

Value for Money

Zależy mi, żeby moi Klienci mogli minimalizować koszty i maksymalizować efektywność. Rozwiązania proponowane przeze mnie skracają drogę do tego celu.