Filozofia pracy

Zaufany doradca

Solidność, rzetelność i lojalność to dla mnie wartości nadrzędne. Pracuję po to, żeby dawać wsparcie, podpowiadać, pomagać rozwiązywać problemy i przyspieszać efekt w atmosferze zaufania. Wierzę w dobre rzemiosło doradcze zgodne z zasadami sztuki.

Spojrzenie 360

Podchodzę do rozwiązania problemu uwzględniając możliwie wiele perspektyw. Stosuję wiele metodyk, podejść, rozwiązań. Szyję rozwiązania na miarę tak, żeby były jak najskuteczniejsze.

Dzielenie się wiedzą

Głęboko wierzę, że przekazane przeze mnie wiedza i umiejętności doprowadzą do zmiany na lepsze: pomysłu, firmy, organizacji, instytucji, regionu, Polski. Dlatego nie chowam wiedzy dla siebie. Dzielę się tym, co wiem i umiem.

Bezpośredni kontakt

Preferuję warsztatową pracę z Klientami – tak, żeby można było przekazywać bezpośrednio wiedzę i umiejętności.

Praca zespołowa

Zapraszam do projektów ekspertów z różnych dziedzin o specjalistycznej wiedzy, rzetelnym i solidnym podejściu do zadań.

Dobra atmosfera

Zależy mi na wymianie pozytywnej energii z Klientami. Uważam, że dzięki takiemu podejściu możemy wspólnie wypracowywać lepsze rozwiązania.

Less is More

Stawiam na praktyczność rozwiązań i możliwości ich wdrożenia. W pracy z klientem nad strategią koncentrujemy się na mniejszej liczbie elementów, ale za to takich, z którym firma (przy zachowaniu spójności i konsekwencji) da sobie radę.

Value for Money

Zależy mi, żeby moi Klienci mogli minimalizować koszty i maksymalizować efektywność. Rozwiązania proponowane przeze mnie to najkrótsza droga do tego celu.