Powiedzieli

“Długie doświadczenie, jakie mam ze współpracy z Wojtkiem Ławniczakiem, pozwala mi stwierdzić, że jest to znakomity profesjonalista, świetny partner w przedsięwzięciach biznesowych i człowiek z którym przyjemnie jest pracować.  Można mieć do niego pełne zaufanie, a praca którą dostarcza jest najwyższej jakości.”

prof. Witold Orłowski

Ekonomista

“(…) Wojtek ma duże doświadczenie biznesowe i odpowiednie podejście do służenia klientowi – to sprawia, że nie tylko jest cenionym doradcą o szerokich horyzontach i głębokim doświadczeniu – jest także świetnym gościem. Jeśli byłoby mi dane kiedykolwiek z nim pracować w przyszłości, nie wahałbym się ani chwili.”

Przemek Pohrybieniuk

Dyrektor Zarządzający, ACCA Polska

“I have collaborated with Wojciech on numerous cross-border marketing projects. It is always an enormous pleasure since he is extremely bright, creative, loyal and trustworthy.”

Jerry Ralowski

Partner, PricewaterhouseCoopers Sverige

“Współpracowałem z Wojtkiem w ramach realizacji nowatorskiego programu finansowania inwestycji miejskich w Wielkopolsce przy pomocy złożonych instrumentów finansowych. W trakcie tej pracy Wojtek wykazał się nieprzeciętnym zaangażowaniem, nie ograniczając się jedynie do pełnienia roli profesjonalnego doradcy, ale działając aktywnie na rzecz promowania rozwiązań służących rozwojowi regionu.”

Rafał Rybacki

European Investment Bank

“Miałem kilkukrotnie przyjemność współpracować z Wojtkiem. Cechuje go nie tylko kreatywność i otwartość na pomysły, współpracę i dialog ale i doskonałe opanowanie narzędzi, wysoka kultura pracy oraz nastawienie na realizację celów. Ten konglomerat cech jest gwarancją innowacyjności o świeżym, ale i możliwym do wdrożenia charakterze, co ważne z punktu widzenia zleceniodawcy.”

Rafał Roszak

Dyrektor Działu Marketingu Beyond, E24Cloud

“Wojtek to profesjonalista dbający o wysoką jakość wykonywanej pracy. Osiąga ją angażując się głęboko w materię prowadzonych spraw. Prezentuje niezwykle wysoki poziom kultury osobistej oraz dyskrecji. Jednak szczególnie warte podkreślenia jest jego przywiązanie do fundamentalnych wartości, takich jak uczciwość, prawda, logika czy precyzja. System wartości w połączeniu z rozległą wiedzą z wielu dziedzin powodują, że praca z Wojtkiem to nie tylko przyjemność lecz także źródło inspiracji.”

Mateusz Kowalewski

Prezes Zarządu, Hortimex Plus

“(…) He did a great job. I could rely on him in all matters. He demonstrated maturity, enthusiasm and deep knowledge of the matters he was involved in. Besides beeing professional, Wojciech is a very good person and colleague. One can always ask him for a favour and he will do his best to deliver one. I recommend him fully.”

dr Antoni Tymiński

Partner, PricewaterhouseCoopers Poland

“Znam Wojciecha Ławniczaka z czasów, kiedy pełniłem obowiązki Dyrektora Biura Obsługi Inwestorów i Promocji Inwestycji Urzędu Miasta Poznania. Miałem okazję współpracować z nim przy projektach inwestycyjnych i marketingowych. Używając terminologii piłkarskiej, Wojtek ma świetny “przegląd pola” – widzi każdy projekt w szerszym wymiarze, wnosi wartość dodaną do współpracy i tworzy synergie. Projekty realizowane z Wojtkiem dają dużą satysfakcję.”

Sebastian Bedekier

Dyrektor, Colliers International

“Miałam okazję wielokrotnie współpracować z panem Wojciechem przy realizacji ważnych dla Miasta projektów a współpraca ta była zawsze wyjątkowym doświadczeniem. Rzetelność i profesjonalizm działania, ogromna wiedza i doświadczenie, poparte nieczęstą na tak wysokim poziomie kulturą osobistą i wrażliwością społeczną, były każdorazowo gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług i sukcesu. Szczerze więc polecam pana Wojciecha, jako solidnego i odpowiedzialnego Partnera.”

Katarzyna Parysek

Kierownik Biura Kongresów i Spotkań, Urząd Miasta Poznania

“(…) Praca, a przy okazji rozmowy z Wojtkiem, poszerzały moje horyzonty i pozwalały na inne spojrzenie na biznes i świat.  Wojtek ma niezwykłą zdolność do lateralnego postrzegania problemów, sądzę że dzięki wszechstronnemu wykształceniu i różnym doświadczeniom zawodowym, a w efekcie do znajdowania świetnych, skutecznych rozwiązań. (…)”

Alina Sarnacka