KONTAKT

Telefon
+48 502 18 40 27

WSPÓŁTWORZĘ

Projektowanie i badania:
Innowacja w oparciu o potrzeby

Wiedza o odbiorcy/kliencie/użytkowniku, jego potrzebach (nie tylko CO kupuje dziś, ale przede wszystkim DLACZEGO kupuje i będzie kupować jutro) i umiejętna personalizacja oferty powinna być Twoją kartą przetargową na konkurencyjnym rynku. W VERY HUMAN SERVICES znamy się na ludziach oraz rynku, rozumiemy kontekst i pomożemy Ci zrozumieć te potrzeby, zdobyć przewagę, wprowadzić innowację. W normalny, ludzki sposób.

Innowacja:
transport, infrastruktura i sektor publiczny

BBSG jest firmą doradczą stworzoną przez ekspertów sektora publicznego, specjalizującą się w doradztwie dla podmiotów działających w sektorze transportowym ze szczególnym uwzględnieniem sektora lotniczego. Firma realizuje również projekty doradcze w obszarze  rozwoju regionalnego, w szczególności związane z rozwojem infrastruktury transportowej i atrakcyjnością inwestycyjną miast i regionów.

Edukacja:
Service Design Thinking

Jestem współzałożycielem SERVICE DESIGN POLSKA – grupy konsultingowej zajmującej się  projektowaniem usług (service design).  Edukujemy, prezentujemy, szkolimy. Promujemy innowacyjne metody współpracy oparte o podejście Service Design oraz Design Thinking. Jesteśmy również członkiem Service Design Network – najważniejszej międzynarodowej sieci projektantów usług.