Filozofia pracy

zaufany doradca

zaufany doradca

Solidność, rzetelność i lojalność to dla mnie wartości nadrzędne. Pracuję po to, żeby dawać wsparcie, podpowiadać, pomagać rozwiązywać problemy i przyspieszać efekt w atmosferze zaufania. Wierzę w dobre rzemiosło doradcze zgodne z zasadami sztuki.

dzielenie się wiedzą

Dzielenie się wiedzą

Głęboko wierzę, że przekazane przeze mnie wiedza i umiejętności DOPROWADZĄ DO ZMIANY NA LEPSZE: POMYSŁU, FIRMY, ORGANIZACJI, INSTYTUCJI, REGIONU, POLSKI. Dlatego nie chowam wiedzy dla siebie. DZIELĘ SIĘ TYM, CO WIEM I UMIEM.

praca zespołwa

Praca zespołowa

Zapraszam do projektów EKSPERTÓW Z RÓŻNYCH DZIEDZIN O SPECJALISTYCZNEJ WIEDZY, rzetelnym i solidnym podejściu do zadań.

less_ico

less is more

Stawiam na PRAKTYCZNOŚĆ ROZWIĄZAŃ I MOŻLIWOŚCI ICH WDROŻENIA. W pracy z klientem nad strategią koncentruję się na mniejszej liczbie elementów, ale za to takich, z którymi firma (przy zachowaniu spójności i konsekwencji) da sobie radę.

„(…) Wojtek ma duże doświadczenie biznesowe i odpowiednie podejście do służenia klientowi – to sprawia, że nie tylko jest cenionym doradcą o szerokich horyzontach i głębokim doświadczeniu – jest także świetnym gościem. Jeśli byłoby mi dane kiedykolwiek z nim pracować w przyszłości, nie wahałbym się ani chwili.”

Przemek Pohrybieniuk
Dyrektor Zarządzający, ACCA Polska

360_ico

spojrzenie 360°

Podchodzę do rozwiązania problemu uwzględniając MOŻLIWIE WIELE PERSPEKTYW. Stosuję wiele metodyk, podejść, rozwiązań. Szyję rozwiązania na miarę – tak, żeby były jak najskuteczniejsze.

bezpośredni kontakt

bezpośredni kontakt

Preferuję WARSZTATOWĄ PRACĘ Z KLIENTAMI – tak, żeby można było przekazywać bezpośrednio wiedzę i umiejętności.

dobra atmosfera

dobra atmosfera

Zależy mi na WYMIANIE POZYTYWNEJ ENERGII Z KLIENTAMI. Uważam, że dzięki takiemu podejściu możemy wspólnie wypracowywać lepsze rozwiązania.

value for money

value for money

ZALEŻY MI, ŻEBY MOI KLIENCI MOGLI MINIMALIZOWAĆ KOSZTY I MAKSYMALIZOWAĆ EFEKTYWNOŚĆ. Rozwiązania proponowane przeze mnie skracają drogę do tego celu.

Zapraszam do kontaktu

Porozmawiajmy